svet.kiev.ua
+380 показати номер
+380 показати номер
+380 показати номер

Підсвітка для робочої зони кухні

Cвітлодіодна підсвітка для робочої зони кухні! Будь-яка довжина, кратна 5 см!
Від 2 метрів до 5см! Просто заміряйте на кухні довжину і все, можна замовляти!
Відшукати посуд або інгредієнти, що раптово знадобилися, в буфеті чи серванті на кухні часом буває нелегко — з тієї причини, що його стінки перешкоджають проникненню зовнішнього світла. Знайти продукти в холодильнику набагато простіше — адже виробники, як правило, оснащують їх лампочкою, що автоматично вмикається при відкриванні дверцят . Чому б не вчинити аналогічно з кухонними меблями, оснастивши їх місцевим підсвічуванням? Ймовірно, багатьом це здається чимось зайвим, оскільки часто використовувані предмети зазвичай зберігаються на видному місці і шукати щось доводиться не так вже й часто. Але існує й інша проблема освітлення кухонь, з якою доводиться стикатися постійно.
Сучасні малогабаритні кухні часто не дозволяють розташувати меблі таким чином, щоб там було досить просторо і світло. Підвісні шафи неминуче затінюють мийку, плиту або стіл, холодильник може закривати частину вікна і т.п. В таких умовах загального освітлення у вигляді сонячного світла, люстри або стельових світильників виявляється недостатньо.
Вирішити вищезгадані проблеми можна легко і просто, застосувавши для освітлення затемнених ділянок компактні лінійні світлодіодні світильники, представлені в цьому розділі. Вони вигідно відрізняються дуже малими поперечними розмірами (15 * 9 мм), що дозволяє розміщувати їх всередині або в нішах кухонних меблів, при цьому практично не відбираючи корисний простір, а також дуже малою масою (близько сотні грамів). Остання обставина полегшує монтаж - світильники можуть бути прикріплені до рівної гладкої поверхні за допомогою відрізків товстого двостороннього скотча, що під силу будь-якій домогосподарці.
Світильники такого типу можуть використовуватися не лише на кухні. У побуті їх можна застосовувати, наприклад, для декоративного підсвічування різних предметів інтер'єру або для утилітарного освітлення одежних шаф і комор. Вони ж можуть знайти застосування і в торгівлі - для підсвічування вітрин в магазинах.
Для живлення від мережі змінного струму вищеописані компактні лінійні світлодіодні світильники комплектуються виносним розетковим адаптером, що знижує напругу до 12 вольт. Таке рішення хоч і дещо погіршує показники енергоефективності, але при цьому підвищує безпеку експлуатації і розширює сферу застосування: світильники можна живити не тільки від мережі, але і від автомобільного акумулятора. У такому вигляді вони можуть бути застосовані для резервного освітлення в гаражі, в якості підсвічування багажника і в інших випадках, коли харчування здійснюється від бортової мережі автомобіля. Вхідний в комплект поставки мережевий адаптер підключається до світильника за допомогою стандартного роз'єму, завдяки чому може бути легко відключений і використаний для живлення іншої апаратури.